Skantrae: een bliksemcampagne waarbij “Aan alles gedacht” is.
In zes weken van creatief concept naar complete 360°-campagne.
Onmogelijk? Niet voor Skantrae en RVS. Met een strak plan, korte lijnen en een flinke dosis creativiteit bouwden we een campagne gericht op vakmannen in de interieurafbouw.
Wie is Skantrae?
Skantrae, onderdeel van Deli Home, is hét merk voor luxe binnendeuren. Met oog voor detail en een belofte die verder gaat dan esthetiek: ‘Aan alles gedacht.’
Die belofte vormde het startpunt voor een campagne die net zo doordacht moest zijn als de deuren zelf.
Uitdaging
Skantrae wilde het jaar afsluiten met een cashback-actie voor vakmensen. Maar dan wel in een creatief jasje én live binnen zes weken.
Maar, de grootste uitdaging zat niet in het wat, maar in het hoe:
- Hoe maak je een cashback-actie verrassend?
- Hoe houd je het relevant voor zelfstandige vakmannen?
- En hoe produceer je video, radio, DM, online en POS binnen een extreem krappe deadline?
Creatief, snel en spot-on
Om binnen zes weken live te kunnen, werkten we parallel in drie sporen:
-
- Concept & copy
Het verhaal, de tone of voice en het creatieve haakje dat de campagne draagt. - Design & productie
Van direct mailing tot baliedisplay, van video tot banners — allemaal merkconsistent en stijlvast.
- Concept & copy
- Media & dealer-activatie
Gericht op maximale zichtbaarheid én directe inzetbaarheid voor dealers.
Bijna dagelijkse check-ins, korte reviewrondes en heldere prioriteiten zorgden voor vaart zonder kwaliteitsverlies. Eén concept, één kernboodschap, één krachtige payoff:
Aan alles gedacht. Dus ook aan jou.

Campagnemiddelen
- Videocommercial + diverse formats voor online ads
- Radiocommercial + tag-on
- Direct mailing
- Online advertenties & social content
- POS-materiaal: baliedisplays, flyers, posters, banners
- Dataverrijking & doelgroepselectie
“RVS heeft met onze eindejaarscampagne een enorme flexibiliteit en betrokkenheid laten zien. Ondanks strakke deadlines en veel afhankelijkheden is het hen gelukt om een breed scala aan communicatie-uitingen op tijd op te leveren – variërend van social media content, tot drukwerk en zelfs een campagnevideo en radiocommercial. Dit deden ze zonder in te leveren op kwaliteit, detail en merkconsistentie. Wij zijn ontzettend blij met een partner die niet alleen snel kan schakelen, maar ook proactief meedenkt, verantwoordelijkheid neemt en als onderdeel van het team aanvoelt!’”
Kristie Wanders, Contentmarketeer Skantrae & contactpersoon Eindeurjaarsbonus-campagne.
Ook zo’n creatieve campagne waarmee je deuren opent?
We denken graag met je mee.
Neem contact op via Cas.